I m a bitch and you know I wouldn t want it any other way
Blog > Komentarze do wpisu

DZIŚ CZYSTO PRACOWO

O moim życiu osobistym (które ku własnemu zaskoczeniu jeszcze jednak posiadam) poopowiadam może następnym razem.

Co się zaś tyczy pracy: po wielu moich wysiłkach nasz przeboski koordynator, specjalista od niczego, zwany również Księciem Bełkotu, wypierdala. Na razie wypierdala z naszej komórki organizacyjnej, aczkolwiek lada moment najprawdopodobniej wypierdala całkiem z firmy, gdyż prezes nie ma kompletnie pomysłu, jak spożytkować jego nietypowe a jakże wysokie kwalifikacje. Mnie to generalnie jebie, co się z miłym panem stanie, interesuje mnie głównie fakt, że osoba, która przejmuje po nim stanowisko, robi wrażenie kompetentnej, zorganizowanej i pełnej zapału do pracy, co stanowi miłą odmianę. Sama tę osobę zresztą znalazłam i przyprowadziłam do Herr Directora.

Książę Bełkotu jakieś dwa tygodnie temu, przy grubszej awanturze, był łaskaw przypierdolić mi hasłem, żebym se poczytała na drzwiach na jakim stanowisku tu pracuję; a mianowicie prostą asystentką dyrektora jestem, więc mam zawrzeć twarz, gdyż na niczym się nie znam, jestem całkowicie niekompetentna, a we wszystko się tylko wpierdalam i go biedaka ciągle strofuję, a przesz nie znam się na niczym więc mam się zamknąć i chuj. Na co ja wycedziłam, że teraz niech się dobrze zastanowi, jak żałosnym i niekompetentnym fiutem musi być on sam, skoro ja jako prosta głupia asystentka od dwóch miesięcy bardzo skutecznie obrabiam jego działkę, załatwiam jego sprawy, przez te dwa miesiące pchnęłam tematy, których on od pół roku nie umiał ruszyć, a to wszystko w chwilach wolnych od pełnienia moich obowiązków i nie znając się na kompletnie jego zakresie obowiązków. Oraz mimo rozlicznych odpierdalanych przez niego akcji sabotujących. Potem zaś kazałam mu zamknąć drzwi z drugiej strony, bo ja, w przeciwieństwie do niego, przychodzę do biura PRACOWAĆ, a nie kręcić całymi dniami gilowe kulki w nosie.

Generalnie akcja „jesteś prostą asystentką” nie zaskoczyła mnie nic a nic, bo od pewnego czasu atmosfera dawała się już nożem kroić, ale z drugiej strony jednak mnie lekko szarpnęło, bo wiem, że on takie rzeczy opowiada o mnie wszystkim od dwóch miesięcy. I opowiada je wszystkim nie tylko u nas w firmie, ale też naszym kontrahentom, co mnie wkurwia niebywale. Niby domyślałam się, że tak jest, zwłaszcza, od kiedy osoby mające z nim częsty kontakt zaczęły mi się przyglądać wzrokiem, jaki ja rezerwuję dla psiej kupy przyklejonej do wyjściowych szpilek, ale co innego się domyślać, a co innego usłyszeć w twarz coś takiego i mieć pełną świadomość, iż taką właśnie opinię ma się u ludzi z zewnątrz. Za sprawą fiuta, przez którego zapierdalałam po 12-14h na dobę, bo on kurwa nic nie robił a jak już coś zrobił to tęskniłam  za czasem, kiedy jednak nie robił nic, bo teraz oprócz odwalenia za niego roboty musiałam jeszcze prostować to, co spieprzył. Nie trzeba chyba mówić, że kiedy zapierdalałam jak mróweczka, tłukąc po 100 nadgodzin miesięcznie, uganiając się za różnymi ważnymi osobami żeby z nimi uzgadniać ważne rzeczy, zdobywając różne ważne podpisy, udając sierotkę Mariolę po urzędach w celu przyspieszenia uzyskania pewnych decyzji, a to wszystko oczywiście robiłam za Księcia Bełkotu, sam zainteresowany przechadzał się w glorii i chwale opowiadając wszystkim, jak to ON to wszystko załatwił jednym telefonem, a ja tam latam i w papierki się bawię, bo nie mam pojęcia, jak i z kim się takie sprawy załatwia, a poza tym mam przesadną słabość do formalności. No jak to do mnie dotarło gdzieś okrężną drogą przez współpracowników to normalnie chuj mje strzelił niewyobrażalny. Po czym poszłam do Księcia Bełkotu i zakomunikowałam sopranem słyszalnym w promieniu 30km, że skoro tak mu świetnie idzie załatwianie wszystkiego i wystarczy mu do tego wykonać jeden telefon, to od tejże właśnie chwili ja nie zamierzam nigdzie biegać, pisać pism, nikogo o nic prosić, układać żadnych jebanych harmonogramów ani poruszać żadnych swoich półprywatnych znajomości, że przy sprawach z jego zakresu obowiązków nie zamierzam kurwa więcej kiwnąć palcem, niech się kutas sam z tym wszystkim buja. Na co kolega wybełkotał, że no ale przecież wiem, że on teraz przez dwa tygodnie będzie uziemiony w terenie bez komputera i wogle, na co doczekał się mojego pełnego satysfakcji syku, że jebie mnie to dokładnie, a poza tym przecież na chuj mu komputer, skoro on wszystko i tak jednym telefonem załatwia. Komórkę będzie miał w tym terenie? Będzie. Więc nie rozumiem, w czym problem.

Pierwsze dwa dni spędzone przez kolegę w owym terenie, kiedy to nie załatwiałam za niego papierów, oczywiście poskutkowały zapierdoleniem wszelkich terminów, potem zaś kolega popełnił grubszą skuchę, którą próbował zamieść pod dywan, niestety nie miał chłopak szczęścia i podczas tego zamiatania natknął się na mnie. Sprawa była na tyle poważna, że musiałam poinformować przełożonych, aczkolwiek przyznaję bez bicia, że podpierdoliłabym go nawet, gdyby nie wymagał tego mój zakres obowiązków. Podpierdoliłam go jawnie, ale nieformalnie – to znaczy oralnie w jego obecności zakomunikowałam przełożonym o fakcie popełnienia skuchy, ale powstrzymałam się od napisania dyrektorowi maila i puszczenia tego do wiadomości prezesa. Co być może jednak było niepotrzebnym aktem łaski, bo dzięki temu nasz drogi kolega spędzi w firmie jeszcze jakiś czas, a mogli go od ręki dyscyplinarnie zwolnić. No i właśnie natychmiast po akcji podpierdalającej kolega przyszedł do mojego przestronnego gabinetu i powiedział, co ja jestem i co umiem jego zdaniem. Było to posunięciem niemądrym bardzo, albowiem wiem o kilku jeszcze jego obsuwach, o których nie powiedziałam dotąd kierownictwu (gdyż od tygodnia już narajony był następca i wiedziałam, że książę tak czy inaczej wypierdala z naszego projektu), ale teraz tak sobie myślę, że może jednak nie powinnam jego potknięć ukrywać bo to nieuczciwość i nielojalność straszna w stosunku do przełożonych a ja z natury jednak uczciwa jestem i lojalna do bólu. Więc nie wykluczam, że jak się jakoś mocniej wkurwię w ciągu tych dwóch dni, które jeszczekoordynator u nas zabawi, to naprawię ten błąd.

Sam następca księcia bełkotu stanowi dla mnie nieustające źródło radości i zachwytu (czysto służbowego, rzecz jasna) dziś był pierwszy dzień w pracy, od razu załatwił dwa zaległe tematy, ja oswajałam się z nową sytuacją pod tytułem „ojezu znowu mam tylko jeden etat”, ogólnie było fajowo, tylko jak już mi ciśnienie zeszło po tych ostatnich dwóch miesiącach na kurewsko wysokich obrotach, to poczułam, że jestem potwornie wprost zmęczona i potrzebuję urlopu wyjazdowego w Gdańsku natychmiast. Niestety „natychmiast” nastąpi dopiero po 10 sierpnia i urlopu dali mi tylko 3 dni, ale dobre i to.

A dziś wogle znowu wyszłam na sukę. A mianowicie był mi nasz nowy koordynator poczebien od ręki, a tymczasem pan jeszczedokońcatygodniakoordynator wyciągnął go w teren w celach chujwiejakich. Dzwonię więc do jeszczekoordynatora i pytam, gdzie do kurwy jędzy są. No w terenie. A co tam robią. No są w miejscu X i on nowemu koledze obrazowo opowiada o temacie Y. Lekko się zdziwiłam, bo trochę kurwa miejsce X do tematu Y miało się jak pięść do nosa, ale se myślę chuj, nie umiem dostrzec związku wyłącznie z powodu mojego prostoasystenctwa oraz niekompetencji, no nie znam się i tyle. Pytam więc, czy łaskawie mógłby kolegę nowego do biura mi odstawić, gdyż pilnie trzeba się zająć jedną rzeczą i chciałabym przekazać mu związane z tym dokumenty. Na co jeszczekoordynator zajebał hasło, że do końca tygodnia on będzie przekazywał nowemu koledze swoje obowiązki i całą swoją wiedzę, więc raczej mam się wstrzymać do poniedziałku. Ponieważ zmęczona jestem dziś bardzo, niewyspana, a do tego wczoraj znowu se naciągnęłam ścięgno w stopie (oczywiście naciągnęłam je zapierdalając za księcia bełkotu, kiedy robiłam inwentaryzację w terenie próbując maksymalnie wyczyścić przedpole nowemu koledze), to i panuję nad sobą nieco gorzej niż zwykle, w związku z czym nie zdzierżyłam i poinformowałam kolegę jeszczekoordynatora, że po a swoją wiedzę i obowiązki to może przekazać nowemu panu podczas wspólnego odlewania się, bo też tyle tych obowiązków i wiedzy o sprawach bieżących ma, a po be TEJ jego wiedzy i TYCH jego obowiązków, które mógłby ewentualnie przekazywać przez trzy dni, to niech zdecydowanie koledze oszczędzi, bo ja za miesiąc nie zamierzam nowego koordynatora szukać.

Nie uwierzycie, ale jeszczekoordynator nie chwycił aluzji.

Nic nie szkodzi. Ja sobie do piątku jeszcze pokopię leżącego, bo jakoś nie jestem w stanie znaleźć ani jednego powodu, dla którego miałabym tego nie robić. W twarz go pokopię, bo jaj to niestety ten pan nie ma. A potem odpocznę, poczucie humoru mi wróci, będę świeża i nęcąca niczym róży kwiat, będę się zajmować wyłącznie swoim zakresem obowiązków, a w międzyczasie będę sobie rozściełać mężczyzn u stóp. Bo PO TO się kurwa mać zatrudniłam w czysto męskiej firmie – żeby przyjmować od facetów hołdy. A nie za nich zapierdalać.

Co nie?

;)

środa, 21 lipca 2010, nimfabo

Polecane wpisy

  • O KOBIETACH, KOTACH I IDIOTYCZNYCH STEREOTYPACH.

    obiecałam na fejsbuczkach rozjeżdżanie walcem wpisu o kobietach i kotach, soł hir ajem. na początek linczek do materiału źródłowego: https://www.koty.pl/dlaczeg

  • O POLSKICH CELEBRYTKO-FEMINISTKACH

    tak się zbierałam do wpisu o kondycji polskiego celebryckiego feminizmu, i zbierałam się i zbierałam i nie mogłam się zebrać, i wtem! okazało się, że jacyś Mili

  • PRZYDŁUGA SCENKA SSASPĘSĘ

    występują: Panimatka, Abunia, Telefon Komórkowy, Lodówka, Przyrząd Tekstylny (zwany kolokwialnie Szmatą), Perliczka, Garnek Zsolanko. Panimatka: (dzwoni milijo

Komentarze
Gość: ansset, *.adm.uj.edu.pl
2010/07/22 09:13:48
Jesteś inspiracją dla wszystkich Sucz luckości;] Nie tylko wersji kobiecej. Biorę przykład z Ciebie i zaczynam wprowadzać porządki u mnie w pracy, gdyż azaliż podpadło mi ostatnio parę osób;] pozdro z Krakowa
-
2010/07/22 10:22:56
TAK!
-
Gość: , *.um.warszawa.pl
2010/07/22 11:13:18
BRAWO!
Jesteś dla mnie niedoścignionym wzorem suczości! :-)
Tak trzymaj:-)
-
2010/07/22 12:26:19
a ja gupia myslalam, ze snujacy sie sie i wszechwiedzacy ksiaze dal ci rade.
abo wybacz mi, ze tak cie nie docenialam,a tego przydupaska przecenialam
oklasky
-
Gość: Kasia, *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2010/07/22 17:17:35
Pytanie czy Twoje "opowiesci" to prawda czy fikcja? Moze rzeczywiscie jestes sierota parzaca kawe, donoszaca paczki i marzaca o karierze. Ta bez kwalifikacji to fikcja niestety ( nawet przez lozko herr dyrektora) :p
-
2010/07/22 17:58:24
Ansset oraz gość bezimienny z Wawy - tak mi dobrze, tak mi mówcie ;)))

Anna - :D

Barakuda - jak mogłaś we mnie zwątpić, no wiesz... oklasky oklaskamy, ale serce mi krwawi ;)

Kasia - droga Kasiu, ale dokładnie co ci dolega poza bełkotliwą mową? bo jakoś nie bardzo wiem, co w swojej niespójnej wypowiedzi o robieniu kariery przez łóżko chciałaś przekazać. i wyjaśnij mi proszę, jaki jest sens dawania dupy w celu zdobycia fuchy przy parzeniu kawy? skoro już się ma tendencje do dawania byle komu to można to robić za dużo wyższe stawki.
btw-z tego nieskładnego pierdolenia to wyglądasz mi albo na bardzo szpetną lasię, albo, co prędzej, na faceta, który gustuje w owieczkach. tu owieczek nie ma, więc miło było, ale nie pozwól mi cię zatrzymywać.
-
2010/07/22 21:58:06
Nimf - chciało by się krzyknąć, BRAWO! No to krzyczę :)
Swoją ścieżką, to taki kutasinskojadowity był, że ach! Bardzo bym się bała;)
Oby następca, się sprawdził.
-
Gość: cornik, *.internetdsl.tpnet.pl
2010/07/23 21:22:43
ja to chyba jakas niedoroźwinieta jestem, nijak nie mogę zakumać co Kasia mała na myśli, bo że myśli jakies miała pisząc- w to nie watpię,
jest jeszcze druga niejasnośc, której nijak rozebrac nie moge, a mianowicie co to za fabryka, gdzie Abo robi, w której zamiast biurka derektor łóżko posiada????
-
2010/07/25 12:17:26
cornik, no bez jaj, a na biurku to nie mozna;)
Oczwiscie Kasia (cuy moze jednak to Kaziu;) wyciagnie wnioski, ze to pewnie przerabialam, skoro wiem, ale nic to, kazdy podnieca sie, jak moze:)
-
Gość: Germańska Flądra, *.chello.pl
2010/07/27 13:48:02
Psikutas bez "s"? A mówiłaś, że nazywasz się Keller!

No nie wiem czy pojawiać się na blogu prostej asystentki, nie wiem.
:D
-
Gość: galleana, *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2010/07/28 11:46:55
a ja stanowczo domagam się wiedzy na temat dalszych losów pani cfanej!
-
2010/07/28 18:25:11
Ommcik - następca jest sam miód i uosobienie pracowitości. no mormalnie podoba mi się chłopak niesamowicie :)

Cornik - eeee... IKEJA dział sypialniany? ;)))

Tessa - na setę Kaziu. bez dwóch zdań :)

Flądra - mówiłam, mówiłam-różne rzeczy mówiłam ;)
i ja też uważam, że to obciach pojawiać się na blogu prostej asystentki - prostej i, nie bójmy się spojrzeć prawdzie w oczy, niekompetentnej. która w dodatku daje dupy za możliwość dostępu do ekspresu do kawy. właściwie ten ekspres jest chyba najbardziej kompromitujący ;)

Galleana - pani cfana jak dla mnie niechaj odpoczywa w pokoju. i chuj mnie obchodzi w czyim, byleby z dala ode mnie ;)))
-
Gość: Germańska Flądra, *.chello.pl
2010/07/28 22:19:30
No właśnie...
Ja pierdolę...
-
2010/07/28 22:31:06
czyli co? wizy nie będzie? ;)))
-
2010/07/29 09:59:59
Nimf - a jaki ten ekspres?
-
Gość: Germańska Flądra, *.chello.pl
2010/07/30 11:33:51
== ommcik: pewnie SREBNY :D
-
2010/07/31 00:15:54
Kasia Kaziu nieważne, ważne, że bez wódki się wypowiedzi nie rozbierze , nie ma bata we wsi.
To wyższa szkoła w takim razie, że za dostęp do ekspresu, żal to byłby jak za dostęp do czajnika:))))
-
Gość: Germańska Flądra, *.chello.pl
2010/08/01 23:05:57
Dlaczego? Jeśli srebny...
:D
-
2010/08/03 21:23:07
Ommcik - no, to już Cię Flądra uświadomiła ;)

Germańska Flądra - no srebrny CIŚNIENIOWY i Z GUZICZKAMI i mnóstwem ŚWIATEŁEK, przesz za taki przelewowy bez guziczków i światełek bym nie dawała, bo taki to se swój w domu mam. czeba sie w końcu szanować, c'nie? ;)))

Smoczyca - za czajnik dawałam jak byłam na przyuczeniu, tera mam wyższe wymagania ;)))
-
2010/08/03 23:02:37
To CO (i komu) zrobisz, zeby cie dopuscili do kopiarki???????
-
omm
2010/08/05 20:58:09
Eeeee, no to wypas Nimf, mozna siem puszczać za taki elegancki dostęp ;)
-
Gość: listydlamagdy, *.chello.pl
2010/08/31 22:51:31
Uwielbiam czytać co napisałaś...Ostatnio, jak tylko wrócę z pracy ok.19 i położę mojąmałą spac,otwieram Twego bloga. Musze się rozerwać po trzech etatach: pracy,mezu i dziecku...A Twoja historia jest lepsza niż zimny browar :-) Pozdrawiam Cię cieplutko.