I m a bitch and you know I wouldn t want it any other way
Blog > Komentarze do wpisu

O TYM, ŻE ABUSIA ODNALAZŁA SWOJE POWOŁANIE

Zgrozą mję przejęła była wiadomość, iż są ludzie, którzy nie czytają Opiniotwórczych Stronek Plotkarskich. Dlatego też, jako kobieta bezrobotna ale z poczuciem misji i z głęboko zakorzenioną potrzebą niesienia społeczeństwu kaganka oświaty, co jakiś czas będę przedstawiać Skrótowy Przegląd Wiadomych Portali.

Uwaga, zaczynamy:

Natalka Siwiec nagrała singiel i zaprzecza, jakoby reklamowała wybielanie odbytu. Zarzut dotyczący odbytu nie pojawił się w związku z treścią singla, aczkolwiek to w sumie nie do końca wiadomo, gdyż singiel jest po angielsku więc kto ją wie jakie treści tam przemyciła. Nie mówiąc już, że nie wiadomo, czy się jakiś wybielony odbyt słuchaczom nie objawi po puszczeniu singla od tyłu. Temat będziemy monitorować.

Nie wystartujemy w tym roku w Eurowizji, bo podobnież nie mamy z czym. No nie wiem nie wiem, gdyby okazało się, że ta akcja z Siwiec Natalką i wybielonym odbytem to jednak prawda, moglibyśmy zrobić furorę.

Doda wystąpiła nago w reklamie sklepu agiede i ertefał, ale to tam żadne halo, bo Doda pokazuje wszystko i wszystkim (chcącym i nie chcącym) a w tej reklamie nie widać tak naprawdę ani kawałka gołego dodzinego cycka, więc szału nie ma, dupy nie urywa.

Edzio Linde-Lubaszenko rzucił swoją 25-letnią narzeczonę, gdyż, jak oznajmił mediom, była za stara. Wywołało to rozliczne potępiające Edzia komentarze, a naszym zdaniem niesłusznie, gdyż w rzeczy samej, jeżeli Ś.P. Łapicki mógł z Camillą młodszą o 60 lat, to dlaczego Edzio ma się z przechodzoną staruchą prowadzać na mieście, skoro to dla niego wstyd, kompromitacja i ogólnie haniebne zaniżanie poziomu.

Moje trzy ulubienice: Kasia Ścichapęk, Edzia Herbuś oraz Olivier Janiak, gotowały z Madzią Gessler w Silesia City Center. Niestety nie wiemy co gotowały i czy użyły, w przeciwieństwie do Ani Muchy, odpowiedniego rodzaju sera.

Kasia Wu odnalazła się. I w sensie fizycznym i, jak się okazuje, emocjonalnym, a odnalazła się była w towarzystwie zupełnie nowego narzeczonego, pedofila z upodobania zresztą jak wieść gminna niesie. Kasia twierdziła, że ma na imię Majka (znaczy ona, nie narzeczony). To już druga gwiazda mediów mająca słabość do tego imienia – ścieżkę przetarła Frykowska Agnieszka, znana z ambitnego filmu krótkometrażowego w konwencji paradokumentu, noszącego roboczy tytuł „Połów szczęścia w drzakuzi”. Pozdrawiamy obie Majki bardzo serdecznie.

Kolejna porcja njusów z wielkiego świata już wkrótce.

czwartek, 22 listopada 2012, nimfabo

Polecane wpisy

  • O KOBIETACH, KOTACH I IDIOTYCZNYCH STEREOTYPACH.

    obiecałam na fejsbuczkach rozjeżdżanie walcem wpisu o kobietach i kotach, soł hir ajem. na początek linczek do materiału źródłowego: https://www.koty.pl/dlaczeg

  • O POLSKICH CELEBRYTKO-FEMINISTKACH

    tak się zbierałam do wpisu o kondycji polskiego celebryckiego feminizmu, i zbierałam się i zbierałam i nie mogłam się zebrać, i wtem! okazało się, że jacyś Mili

  • PRZYDŁUGA SCENKA SSASPĘSĘ

    występują: Panimatka, Abunia, Telefon Komórkowy, Lodówka, Przyrząd Tekstylny (zwany kolokwialnie Szmatą), Perliczka, Garnek Zsolanko. Panimatka: (dzwoni milijo

Komentarze
Gość: Trutniowa, *.dynamic.chello.pl
2012/11/22 19:55:36
Osz, Pani Nasza Wszechwiedząca! Nie wiem, czy jestem w stanie przetrawić taką ilość wiedzy! Rozumiem już teraz osobniki nadużywające alkoholu i innych używek, bo na trzeźwo się tego raczej nie da... Pozdrawiam
-
2012/11/23 23:44:11
Tak mnie się Abusię zawsze fajnie czytało, a tu już kolejny raz niezrozumiałe całkiem wydarzenia i obce nazwiska, dokształt muszę wziąć? gdzie się to szuka? I możliwie w skrócie największym? I czy telewizor też będę musiała oglądać???
-
Gość: dr Jot, *.dynamic.chello.pl
2012/11/24 13:11:15
trzy koty i ufiksowanie na pudelku, ja pierdolę Abusiu dziwaczenie na starość szybko Ci się zaczęło ;)
-
Gość: Trutnowa, *.dynamic.chello.pl
2012/12/01 16:14:31
No i co?! Ja się tu nastawiam na przynajmniej co tygodniową dawkę KULTURY a tu kicha! No i gdzie ja mam szukać tych wszystkich njusów?! Głodna wiedzy i informacji ścielę się do stópek mojej wyroczni