I m a bitch and you know I wouldn t want it any other way
Blog > Komentarze do wpisu

Z CYKLU "SEZON MIJA, A JA NICZYJA" - CZYLI O TYM, DLACZEGO SINGIELKI SĄ SINGIELKAMI.

niedawno pod jednym z moich fejsowych wpisów pojawił się komęciczek Przedowcipnego Samca Alfy, zawierający powyższy obrazek.
i odniesłam się już do obrazka na fejsie, w odpowiedzi na tenże przezabawny komęciczek, ale niniejszym odnoszę się tak, żeby zwiększyć pole rażenia.
otóż drogie Samce Alfy i wy Karyny, co macie chuopaka, więc pogardzacie singielkami, przyjmijcie do wiadomości, że:
WIĘKSZOŚĆ SINGIELEK JEST SINGIELKAMI NIE DLATEGO, ŻE NIKT ICH NIE CHCIAŁ, TYLKO DLATEGO, ŻE MAJĄ WOBEC MĘŻCZYZN WYMAGANIA I NIE CHCĄ FACETA, KTÓRY TYCH WYMAGAŃ NIE SPEŁNIA.
znam naprawdę hordy całe szpetnych/ głupich/ szpetnych i głupich lasek, które mają facetów albo dzieci, ba, niektóre mają i facetów i dzieci jednocześnie. serio. wszystko jest kwestią oczekiwań i standardów. jeżeli kobieta ma wysokie standardy i się ich trzyma, to nie ulegnie presji, że musi mieć chuopaka, bo wszyskie koleżanki majo. i dzieci też mieć, bo koleżanki też majo. nie będzie też zadowalać się byle kim, żeby nie zostać w tyle za koleżankami - będzie chciała mężczyzny, który dorównuje jej intelektualnie, mentalnie i pod wszelkimi innymi względami. który będzie wart tego, żeby zostać mężczyzną jej życia. 
niestety, dzięki różnym Żanetom, Karynom i innym Sandrom tego świata faceci nauczyli się, że nie muszą się wysilać dla tych wymagających kobiet, bo zawsze znajdzie się jakaś, która ma na tyle niskie standardy, że choćby pił, bił, śmierdział i zdania nie umiał złożyć, to i tak na niego poleci, bo wszyskie koleżanki mają chuopaka, znaczy nie mieć chuopaka to obciach na całą dzielnię, więc niechby był byle jaki, byle był.
konkludując - my, singielki, jesteśmy singielkami nie dlatego, że nikt nas nie chciał: jesteśmy singielkami, bo nie znalazł się nikt, kogo my byśmy chciały. a koty sobie sprowadzamy do domu, bo koty są zajebiste. zresztą sprawiamy sobie też psy, króliki, konie czy inne zwierzęta, bo wogle wszystkie zwierzęta są zajebiste i sorewicz, chuopaki, ale zdecydowanie wolę dowolnie wybrane zwierzę niż mentalnego Sebixa, który wrzuca w internety takie zjebane memy.

wtorek, 19 lipca 2016, nimfabo

Polecane wpisy

  • O KOBIETACH, KOTACH I IDIOTYCZNYCH STEREOTYPACH.

    obiecałam na fejsbuczkach rozjeżdżanie walcem wpisu o kobietach i kotach, soł hir ajem. na początek linczek do materiału źródłowego: https://www.koty.pl/dlaczeg

  • O POLSKICH CELEBRYTKO-FEMINISTKACH

    tak się zbierałam do wpisu o kondycji polskiego celebryckiego feminizmu, i zbierałam się i zbierałam i nie mogłam się zebrać, i wtem! okazało się, że jacyś Mili

  • PRZYDŁUGA SCENKA SSASPĘSĘ

    występują: Panimatka, Abunia, Telefon Komórkowy, Lodówka, Przyrząd Tekstylny (zwany kolokwialnie Szmatą), Perliczka, Garnek Zsolanko. Panimatka: (dzwoni milijo

Komentarze
Gość: Nietypowa Matka Polka, 213.205.198.*
2016/07/20 11:08:34
Ja przepraszam, że nie na temat, ale gdzie tu kurna jest jaki mail do Abuni, bo odczytałam wiadomość na fejsie, ale odpisać nie odpiszę, bo mię blokadę na 24 ha pierdolnęli <3
-
Gość: abunieczytamwielbie, *.cgn.dynamic.surfer.at
2016/07/20 12:47:31
Abuś, kochanie Ty moje, ależ to działa w obie strony! Czy tego, co sobą oferujesz, będzie dość dla mężczyzny, który spełni Twoje wymagania?
-
Gość: bila, *.internetdsl.tpnet.pl
2016/07/20 15:44:23
Moje życiowe przekonanie jest takie, że każdy osobiście jest odpowiedzialny za swoje szczęście. Nie ma co oczekiwać tego od partnera (partnerki). A co za tym idzie, dbajmy o swoje szczęście i nie spędzajmy życia z byle kim, upierając się, że my go( ją) zmienimy i wtedy będziemy żyć długo i szczęśliwie.
Zwierzęta są zaiste zajebiste.
-
2016/07/21 01:38:23
Nietypowa Matka Polka - no przesz na fejsach w panelu informacyjnym ma, że nimfabo@gmail.com.

Bila - a o tym to gdzieś na fejsach też pisałam w nawiązaniu do kołczerskiego periodyku, co nauczy się przyjaźnić i budować se sieć wsparcia. pisałam mianowicie, że czekam aż pojawi się jakakolwiek kołczerska publikacja mówiąca, jak na tyle siebie lubić, o siebie dbać i żyć w zgodzie ze sobą, żeby kołczingu nie potrzebować. :)

i ty drogi trollu, co piszesz już z setnego ajpi: idź eksponować swoje komentarze z dupy i brak życia osobistego gdzie indziej. po raz kolejny informuję cię, że będę twoje ubogie mentalnie i nic niewnoszące wypowiedzi wypierdalać nie ustosunkowując się do nich w żaden sposób. zapisz się na kurs garncarstwa, rąb drzewo samotnym staruszkom, modele narzędzi tortur zacznij kleić z zapałek, albo no nie wiem, zajmij się ręcznym przepisywaniem ustaw czcionką arial jedenaście czy znajdź sobie jakiekolwiek inne hobby, tylko odpierdol się wreszcie ode mnie. gdyż nie kręcą mnie stalkerzy. sio mi stąd.