I m a bitch and you know I wouldn t want it any other way
Blog > Komentarze do wpisu

KĄCICZEK LITERACKI. A NIE, JEDNAK NIE LITERACKI.

Dziś będzie o tym, jakim żałosnym siusiakiem jest Piekara Jacek. Który tak niby poniekąd jest literatem (pisze i go nawet wydają), ale jednakowoż nie do końca (te wydawane książki są tak fatalne językowo, że trzeba mieć naprawdę zerowe poczucie obciachu, żeby to szerszej publiczności pokazywać). A do tego Piekara ostatnio na tłiterze błysł był poczuciem humoru. Ale to, proszpaństwa, błysł niczym - nie przymierzając - rurzowy neon nad podupadłym burdelem.

Ku pamięci - nawet gdyby tłiter (albo ałtor tłita) usunął posta, internet i tak tego Piekarze nie zapomni:


Panie Piekara, jesteś pan żałosnym frędzlem. Nie dość, że szpetnym niczym rozdeptana psia kupa w zimne, deszczowe listopadowe popołudnie, nie dość, że kompletnie pozbawionym talentu oraz - co gorsza - umiejętności poprawnego używania ojczystego języka, to jeszcze chamskim. 

I skoro już tak se pan lubi prawić dusery w kwestii wyglądu i szans na seks, to informuję pana, panie Piekara, że z pańskim ryjem, wątpliwym intelektem i jeszcze bardziej wątpliwymi manierami, to możesz pan pokładać nadzieję jedynie w gwałcie. W SAMOGWAŁCIE, że tak doprecyzuję.

Btw - Dorota Wellman ma męża i dziecko. A pan, panie Piekara, masz pan jakieś dziecko? Spotkałeś pan jakąś kobietę, która chciała mieć z panem potomstwo? Albo która zdecydowała się za pana wyjść? Jeżeli nie, to radzę się prędziutko koło tej kwestii zakręcić, bo po pańskim żałosnym tłicie na temat Doroty możesz pan mieć naprawdę olbrzymi problem, żeby jakakolwiek kobieta życzyła sobie przebywać w pańskim towarzystwie. Nawet taka bardzo brzydka, bardzo zdesperowana i bardzo pijana. A kiedy nie będą chciały pana, panie Piekara, nawet te bardzo brzydkie, zdesperowane i pijane, to pozostanie panu już całkiem i tylko seks ze skarpetką. A ze skarpetką dzieci mieć trudno, nie mówiąc już, że w naszym pięknym kraju raczej pan ze skarpetką ślubu nie weźmiesz. 

Doradziłabym ślub z Ziemkiewiczem, drugim tytanem intelektu i miszczszem ciętej riposty, ale po a) Ziemkiewicz ma już żonę, oraz po b) w Polsce tego ślubu nie dostaniecie. No i dzieci na pewno z tego nie będzie, więc i tak będziesz pan - wedle swoich kryteriów - wiódł życie dużo bardziej puste, jałowe i żałościwe niż kobieta, której miałeś pan czelność robić obrzydliwe uwagi na temat wyglądu.

Pozostaję z wyrazami bezbrzeżnej pogardy

Abunia

wtorek, 04 października 2016, nimfabo

Polecane wpisy

  • O KOBIETACH, KOTACH I IDIOTYCZNYCH STEREOTYPACH.

    obiecałam na fejsbuczkach rozjeżdżanie walcem wpisu o kobietach i kotach, soł hir ajem. na początek linczek do materiału źródłowego: https://www.koty.pl/dlaczeg

  • O POLSKICH CELEBRYTKO-FEMINISTKACH

    tak się zbierałam do wpisu o kondycji polskiego celebryckiego feminizmu, i zbierałam się i zbierałam i nie mogłam się zebrać, i wtem! okazało się, że jacyś Mili

  • PRZYDŁUGA SCENKA SSASPĘSĘ

    występują: Panimatka, Abunia, Telefon Komórkowy, Lodówka, Przyrząd Tekstylny (zwany kolokwialnie Szmatą), Perliczka, Garnek Zsolanko. Panimatka: (dzwoni milijo