I m a bitch and you know I wouldn t want it any other way
czwartek, 22 listopada 2012

Zgrozą mję przejęła była wiadomość, iż są ludzie, którzy nie czytają Opiniotwórczych Stronek Plotkarskich. Dlatego też, jako kobieta bezrobotna ale z poczuciem misji i z głęboko zakorzenioną potrzebą niesienia społeczeństwu kaganka oświaty, co jakiś czas będę przedstawiać Skrótowy Przegląd Wiadomych Portali.

Uwaga, zaczynamy:

Natalka Siwiec nagrała singiel i zaprzecza, jakoby reklamowała wybielanie odbytu. Zarzut dotyczący odbytu nie pojawił się w związku z treścią singla, aczkolwiek to w sumie nie do końca wiadomo, gdyż singiel jest po angielsku więc kto ją wie jakie treści tam przemyciła. Nie mówiąc już, że nie wiadomo, czy się jakiś wybielony odbyt słuchaczom nie objawi po puszczeniu singla od tyłu. Temat będziemy monitorować.

Nie wystartujemy w tym roku w Eurowizji, bo podobnież nie mamy z czym. No nie wiem nie wiem, gdyby okazało się, że ta akcja z Siwiec Natalką i wybielonym odbytem to jednak prawda, moglibyśmy zrobić furorę.

Doda wystąpiła nago w reklamie sklepu agiede i ertefał, ale to tam żadne halo, bo Doda pokazuje wszystko i wszystkim (chcącym i nie chcącym) a w tej reklamie nie widać tak naprawdę ani kawałka gołego dodzinego cycka, więc szału nie ma, dupy nie urywa.

Edzio Linde-Lubaszenko rzucił swoją 25-letnią narzeczonę, gdyż, jak oznajmił mediom, była za stara. Wywołało to rozliczne potępiające Edzia komentarze, a naszym zdaniem niesłusznie, gdyż w rzeczy samej, jeżeli Ś.P. Łapicki mógł z Camillą młodszą o 60 lat, to dlaczego Edzio ma się z przechodzoną staruchą prowadzać na mieście, skoro to dla niego wstyd, kompromitacja i ogólnie haniebne zaniżanie poziomu.

Moje trzy ulubienice: Kasia Ścichapęk, Edzia Herbuś oraz Olivier Janiak, gotowały z Madzią Gessler w Silesia City Center. Niestety nie wiemy co gotowały i czy użyły, w przeciwieństwie do Ani Muchy, odpowiedniego rodzaju sera.

Kasia Wu odnalazła się. I w sensie fizycznym i, jak się okazuje, emocjonalnym, a odnalazła się była w towarzystwie zupełnie nowego narzeczonego, pedofila z upodobania zresztą jak wieść gminna niesie. Kasia twierdziła, że ma na imię Majka (znaczy ona, nie narzeczony). To już druga gwiazda mediów mająca słabość do tego imienia – ścieżkę przetarła Frykowska Agnieszka, znana z ambitnego filmu krótkometrażowego w konwencji paradokumentu, noszącego roboczy tytuł „Połów szczęścia w drzakuzi”. Pozdrawiamy obie Majki bardzo serdecznie.

Kolejna porcja njusów z wielkiego świata już wkrótce.

15:56, nimfabo
Link Komentarze (4) »
 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 6