I m a bitch and you know I wouldn t want it any other way
czwartek, 31 marca 2011

Miał być przedowcipny i ociekający jadem wpis o koszmarnym wnuczku sąsiadów, który mi wkurwia koty przez okno, ale to może kiedy indziej jednak, bo są ważniejsze tematy.

Ostatnio w pracy miałam zajeb do nieprzytomności, jak se policzyłam nadgodziny za marzec, to się zastanowiłam, że jak to kurwa możliwe, że będąc przez pierwszy tydzień marca na urlopie i tak narąbałam nadgodzinami przez resztę miesiąca dodatkowe pół etatu prawie.

Ale nic to, dziś zepchnęliśmy mocno poważny temat, dzięki czemu miałam okazję poczytać serwisy informacyjne, które stanowią moje główne źródło wiedzy o tym, co się dzieje w kraju i na świecie. Bardzo poważne i opiniotwórcze serwisy. A te serwisy to konkretnie są miszcze, kwejk, basz i pudelek.

Zwuaszcza pudelek.

Na pudelku dziś znalazłam njusy mrożące krew w żyłach a groza odebrała mi mowę.

Natęprzykłat, że Doda się rozstała z Nergalem.

I o tym, że Doda wcale nie rozstała się z Nergalem.

O tym, że Nergal rozstał się z Dodą, bo ją strasznie kocha.

Albo, że Mandaryna skróciła se sukiękę sprzed sześciu lat a za to Kasia Ścichapęk kupiła se całkiem nową nieskracaną sukiękę w panterkę.

Albo, że (ołmajgad, ołmajgaaad, OŁ-MAJ-GAAAAAAAAAAAAAAD!!!!!!!!!!!111jedenjedenjeden111) Natasza Urbańska zabroniła mężowi przychodzić na plan „bitwy na głosy”, bo się wtrancał i był niemiły w obejściu.

To są kurwa poważne tematy, a nie że gówniarz czteroletni mi napierdala w okno kulkami z papieru, od czego kot rudy (normalnie będący uosobieniem nonszalancji) jeży się i zieje ogniem na parapecie.

I jeszcze mję ostatnio lekasz uświadamiał, że fajnie jest być w ciąży (że tak zaznaczę, lekasz PCI MĘSKIEJ), bo to w moim wieku taki remont kapitalny organizmu (w jakim kurwa MOIM wieku? jaki kurwa REMONT?) a poza tym ciąża zmniejsza ryzyko raka (nie pamiętam czego, o cycki chodziło albo o macicę, łotewer). Aczkolwiek zwiększa ryzyko nietrzymania moczu.

I tak se pomyślałam, że raka jeszcze jakoś da się utrzymać w tajemnicy, ale nietrzymanie moczu mogłoby zrujnować moje życie towarzyskie. Więc jednak z tej ciąży zrezygnuję.

A skoro już o nietrzymaniu moczu mowa, to na deser spot, który powoduje u mnie spazmy za każdym razem:

Następna nocia wkrótce, tym bardziej, że tera już będę miała trochę więcej czasu.

Bisous

A.

18:16, nimfabo
Link Komentarze (5) »
 
1 , 2