I m a bitch and you know I wouldn t want it any other way
środa, 21 maja 2014

NAJSAMWPRZÓD NJUS DNIA:

http://radioszczecin.pl/1,111869,polscy-ratownicy-szkola-ukrainskich-lekarzy-zdje

a teraz mój osobisty i bardzo zaangażowany emocjonalnie komentarz:

pewnie wyjdę na bezduszną a nawet poniekąd ksenofobiczną larwę, ale chciałabym się dowiedzieć, KTO ZA TO PŁACI. czy państwo polscy pomysłodawcy zrobili - na to szkolenie w Międzyzdrojach i na ten ambulans - ściepę ze swoich własnych prywatnych pieniążków wyjętych z własnej prywatnej kieszeni? czy też może szastnęli kaską z enefzetu? a jak nie z enefzetu, to skąd ją wzięli? bo może, do kurwy nędzy, można było z niej zasponsorować jakieś szkolenia dla młodych POLSKICH lekarzy, którzy się muszą dokształcać za WŁASNE PRYWATNE pieniążki?
oraz nie wiedziałam, że mamy za dużo ambulansów w Szczecinie i musimy je rozdawać. ale skoro już mamy za dużo, to może by jakiś odstąpić którejś biedniejszej polskiej gminie? na pewno jest kilka takich, które by się z ambulansu zajebiście ucieszyły.

gdyby się przypadkiem okazało, że impreza sama w sobie organizowana była np z kasy FALCKa, to i tak pozostaje pytanie, kto pokrył koszty czasu pracy i delegacji pracowników państwowego, bądź co bądź, pogotowia. się tym może państwo redaktorstwo zajmie, zamiast robić aferę z faktu, że pani dyrektor MOPR za SWOJE PRYWATNE PIENIĄDZE zamówiła katering, w postaci penisów z bananów, na osiemnastkę syna.

ogólnie serdecznie gratuluję państwu, którzy tę imprezę ratowniczą wymyślili i zorganizowali - za publiczną kasę udali dobrych wujków z zachodu i teraz mają zajebiście dobre samopoczucie, że alęż pomogli ubogim felczerom z Ukrainy i wogle, WRADJU AŻ MÓWILI.
się szanowne państwo organizatorstwo lepiej zajmie kurwa POLSKIM pacjentem i szkoleniem POLSKICH lekarzy. bo na to płacimy podatki i te pierdolone złodziejskie składki na ZUS.

09:22, nimfabo
Link Komentarze (4) »
 
1 , 2