I m a bitch and you know I wouldn t want it any other way
środa, 04 maja 2016

zaniedbałam blogaska haniebnie w ostatnich miesiącach, a to wszystko dlatego, że przerzuciłam się z działalnościo literacko na fejsa.

ale już wróciłam.

i dziś będzie o tym, że nadrobiłam zaległości w njusach z kraju.

dzięki czemu na przykład dowiedziałam się, że Pani Broszka rozwiązała Radę ds. Przeciwdziałania Dyskryminacji Rasowej i Ksenofobii, albowiem "funkcjonowanie Rady jest niecelowe".
i słusznie zrobiła, gdyż przesz powszechnie wiadomo, że w naszym przecudnym, płynącym miodem i mlekiem kraju, nigdy nikt żadnej dyskryminacji rasowej ani innej, za przeproszeniem, ksenofobii, nie widział.

oraz dotarła do mnie radosna nowina, że jest taki projekt, żeby trzeba było rejestrować zakupione startery pripejdowe, bo jak nie, to wyłączą numer. i uważam, że też słusznie, bo to nie może tak być, że Pan Zbyszek chce se kogoś popodsłuchiwać, a tu chuj, se taki podsłuchiwany kupi nierejestrowany pripejdowy starter i se będzie anonimowo gadał. albo, co jeszcze gorzej, Pan Zbyszek nie będzie nawet wiedział, kogo podsłuchuje, bo słyszy co jest mówione, ale nie wiadomo, kto i do kogo mówi, bo mówią do siebie przez takie pripejdowe numery nierejestrowane, wichrzyciele jedni i zaplute karły reakcji. no przesz nie do pomyślenia.

a tak już na marginesie całkiem - dowiedziałam się również, że Pan Kasjer D. jest sową oraz że niesmaczne są wszelkie spekulacje w kwestii tego, co pokazał na Wiadomej Ssaspęsowej Tłiterowej Samojebce. w ramach spekulacji Jedna Znajoma upiera się, iż Niezidentyfikowany Rurzowy Obiekt na foci to po prostu szydło, które Kasjerowi wyszło z worka.

a teraz, skoro już się z Wami podzieliłam dobrymi nowinami z kraju, wracam do swojej rurzowej mydlanej bańki, pełnej wróżek, elfów i małych puchatych kotków. 
i prawdę mówiąc nie wiem, kiedy się odezwę ponownie, gdyż otaczająca rzeczywistość zdecydowanie nie zachęca do powrotu.

23:26, nimfabo
Link Dodaj komentarz »