I m a bitch and you know I wouldn t want it any other way
piątek, 21 października 2016

proszPaństwa, Ziemkiewicz at his best:

http://dorzeczy.pl/subotnik-ziemkiewicza/id,12283/Felieton-niezmiernie-chamski.html

Ziemkiewicz jest intelektułalistą, publicystą i pisarzę, człowiekiem Kultury przez bardzo duże Ku. nie, nie jest wcale mizoginem, on nienawidzi tylko tych kobiet, które mają odmienne poglądy polityczne. nie, nie fałszuje faktów i nie łże na potrzeby uprawianej przez siebie propagandy, to jest ups, publicystyki, oczywiście, że publicystyki. ależ skąd. i w życiu żadnej kobiety nie obraził, póki feministki nie zaczęły atakować i obrażać jego, a te wszystkie wcześniejsze przeżartobliwe występy o wykorzystywaniu seksualnym kobiet oraz o budzeniu się obok kaszalota, to takie salonowe dusery były, nieprawdaż. 
ale my nie o tym dzisiaj, co Ziemkiewicz dwa lata temu - tera będzie o tym, co Ziemkiewicz na bieżąco. dużo tego będzie, więc se ponumerowałam, żeby się nie pogubić:
1. zachwyciłam się misterną manipulacją socjotechniczną, że Ziemkiewicz swój niezmiernie chamski felieton zatytułował "Felieton niezmiernie chamski". ŁAŁ. ale, no normalnie, ŁAŁ. i tera zamknął usta wszystkim hejterom, już mu nie może nikt zarzucić, że chamstwo, bo przesz wie, przesz sam tak zatytułował, mwahahaha. no jakież makiaweliczne zagranie! jakaż zachwycająca operacja plasticzanym widelcem na otwartym mózgu! ach, Ziemkiewiczu Rafale, aż mi się kolana ugiełły i zawiść mje żre, że ja tak nie umiem.
2. zachwyca mnie określenie "aborcyjne fanatyczki". już o tym pisałam, ale napiszę raz jeszcze: tak, jesteśmy aborcyjnymi fanatyczkami. nasze protesty to jeno zasłona dymna, mająca na celu odwrócenie uwagi od faktu, że jeździmy czarnymi wołgami po ulicach miast, porywamy ciężarne i wbrew ich woli SKROBIEMY. na potęgę. ale to skrobiemy tak, że ci małostópkowi skrobacze od małych chińskich Jasiów to nam mogą skoczyć. a te z nas, co się nie załapały na jeżdżenie wołgami, przemieszczają się pieszo pomiędzy lokalami rozrywkowymi i wszystkim, ale to, kurwa, WSZYSTKIM - czy to kobietom, czy mężczyznom - wrzucają do napojów pigułki Ella One i RU 486. a co. jesteśmy fanatyczkami aborcji i będziemy te aborcje robić wszystkim wbrew ich woli, wszystkimi dostępnymi metodami. a ponieważ jesteśmy zwolenniczkami równouprawnienia, to facetom też robimy aborcje. farmakologicznie, z braku innej możliwości.
3. tak, wszystkie kobiety, które nie podzielają naszej aborcyjnej obsesji, są dla nas głupimi krowami. są dla nas absolutnie przegłupimi krowami, które same o sobie nie umieją decydować i dlatego my będziemy decydować za nie, i czy chcą dokonywać aborcji, czy nie, to BĘDĄ ich dokonywały, bo my uważamy, że dokonywanie aborcji jest słuszne, gdyż jedynie słuszne są nasze poglądy i wszyscy mają się do nich stosować. i dlatego też chcemy wprowadzenia regulacji prawnej, wedle której każda ciężarna, czy chce czy nie, ma usunąć ciążę... oh, wait. 
4. oczywiście, że kobiety artykułujące swoje żądania w kwestii poszanowania ich praw, to "zacietrzewiona tępota", domagająca się absolutnie nienależnego szacunku. to akurat wiadomo od stuleci. aż dziw, że już się takich nie pali na stosach. 
5. Ziemkiewicz ubolewa, że "ten jazgot podnosi się nawet po zwykłym, niewinnym żarcie. Lewackie media z oburzenia omal się nie zagęgały na śmierć, gdy wrzuciłem na tłiter zdjęcie modelki w czarnej bieliźnie z komentarzem, że gdyby „czarny protest” tak miał wyglądać, to sam bym go poparł. Wciąż się zastanawiam, czy chodziło w tym hejcie o bieliznę – zmysłową, ale skromną i zakrywającą wszystko, co kobieta na poziomie zwykła zakrywać – czy o fakt, że modelka była zwyczajnie ładna, co musi feministki irytować do białej gorączki." mogłabym swoim aborcjonistycznym paluszkiem wytknąć temu Ziemkiewiczu, że nie na tłiter, tylko na tłitera, co taki Wielki Publicysta I Pisarz powinien wiedzieć, ale przesz nie jesteśmy tu po to, żeby mu, nieprawdaż, wytykać błędy gramatyczne. zajmijmy się więc tak zwanym adremem: no wienc, jak wiadomo, wszystkie fanatyczki aborcji naszają bieliznę niezmysłową, nieskromną, i niezakrywającą niczego. co więcej - my na te protesty przychodzimy po prostu nago, ewentualnie w aseksualnych acz nieskromnych wytworach przemysłu lateksowego - czarnych rzecz jasna, a te najbardziej feministyczne z nas mają przystraponowane gigantyczne czarne dilda. oraz - last but not least - WSZYSTKIE FEMINISTKI SĄ BRZYDKIE. jak patrzę na przykład na te wszystkie kobiety, a szczególnie na te polskie aktorki, które przychodzą protestować, to aż mję torsje łapią - no wszystkie, sztuka w sztukę, szpetne jak nieszczęście. 
6. "Potem, w gorączce obelg i oskarżeń, jakimś aktywistkom insynuującym mi, że „chcę rządzić ich ciałami”, odpisałem uprzejmie, iż nie, w najmniejszym stopniu nie chcę, choć gdybym to robił, niewątpliwie ciała te byłyby ładniejsze." Ziemkiewicz, jak wiadomo, zarzandza swoim ciałem tak, że jest ono najpiękniejsze na planecie. tej i kilku okolicznych. CBDU.
7. w kwestii Anny Dryjańskiej Ziemkiewicz napisał: "Komu innemu bym akurat nigdy nie śmiał pokraczności wytykać, ale inicjatorka nocnej demonstracji pod prywatnym domem prezesa PiS, z hasłami typu „kota se ochrzcij!”, i babską tłuszczą spędzoną judzeniem, jakoby powiedział coś, czego wcale nie powiedział, na grzeczność nie zasługuje. Jeśli tak bardzo gardzi ona „zdeformowanymi” dziećmi, to ja mam pełne prawo zauważyć, że sama jest zdeformowana, i żyje, więc niech nie odmawia tego prawa innym. Tym bardziej, że wygląda tak jak wygląda nie z przyczyn, jak wzrost czy różnego rodzaju choroby, niezależnych od własnej woli, ale – najprawdopodobniej – ze zwykłego obżarstwa."
pan Ziemkiewicz albo nie przeczytał tej wypowiedzi Prezesa Polski, albo ma poważne problemy z czytaniem ze zrozumieniem, albo z rozmysłem łże. bo Prezes owszem, powiedział dokładnie to, co powiedział. z wyglądu samego Ziemkiewicza rzecz jasna nie zamierzam szydzić, aczkolwiek mogłabym, szczególnie, że "wygląda tak jak wygląda nie z przyczyn, jak wzrost czy różnego rodzaju choroby, niezależnych od własnej woli, ale – najprawdopodobniej – ze zwykłego obżarstwa." 
8. potem jest o tym, jak to Ziemkiewicz wogle jest Dżętelmenę i Człowiekiem Na Odpowiednim Poziomie, ale ma taki dżob, że musi dawać odpór babunom. i że będzie w te babuny napierdalał, bo to nie może być tak, że one mu robią na głowę, a on nic. i że robi to poniekąd na własne żądanie tych babunów, co to im "najbardziej do twarzy w torbach na głowie", bo jakby nie walczyły z patriarchatem, który je przed męską agresją broni, to on by nie napierdalał. tutaj zmarłam przestrasznie i po wielokroć, bo nie wiedziałam, że te wszystkie... no, powiedzmy, że rubaszne żarciczki pod adresem kobiet, które Ziemkiewicz uprawia od lat, te naigrawanki z molestowania seksualnego, to szydzenie i mizoginia, to jest "kulturowa ochrona, przyznawana kobiecie przez patriarchat". ŁAŁ. ŁAŁ. ŁAAAŁ. nikt najwyraźniej Ziemkiewiczowi nie powiedział, że swoją patriarchalną kulturową ochronę może se wsadzić w dowolnie wybrane miejsce, bo każdego człowieka, bez względu na płeć, przed obrzydliwymi panaziemkiewiczowskimi atakami chroni w tym kraju prawo. "każdego człowieka" oznacza, że kobietę też - co wkrótce udowodni mu Anna Dryjańska, mam nadzieję w możliwie najbardziej bolesny dla Ziemkiewicza sposób.
9. a na koniec Ziemkiewicz napisał: "Żebyśmy się dobrze zrozumieli – hejt mnie nie boli, przywykłem do niego jak Jan Serce do smrodu kanałów. Taka praca. Trochę jak corrida, czasem trzeba byka rozjuszyć, sprowokować do szarży i finezyjnie sprawić, by sam walnął tępym łbem o ścianę. (...) Ale nie robię tego dla pustej satysfakcji, robię to dla Państwa." aha aha. znaczysię to, co Ziemkiewicz uprawia, to jest PUBLICYSTYKA, ale jeżeli ktokolwiek mu odpowiada w jego retoryce, to to jest hejt. ale ten hejt go nie boli ani nie obchodzi wcale a wcale, dlatego wysmarował ten felieton - żeby udowodnić, jak strasznie go nie obchodzi i nie boli. to nieobchodzenie i nieboleść bije z każdego zdania przesz. 

panie Ziemkiewicz, pan se jeszcze raz przeczyta to własnego swojego autorstwa zdanie o rozjuszaniu i finezyjnym sprawianiu, żeby byk sam walnął tępym łbem o ścianę. i niech nam pan odpowie na jedno pytanie: BARDZO BOLAŁO?

20:53, nimfabo
Link Dodaj komentarz »
 
1 , 2 , 3